Wie we zijn

De Stadstuin is een thuishaven voor creatievelingen, workaholics, trainers en levensgenieters.

Met alle ruimte en faciliteiten om zakelijk te groeien. Je hebt de vrijheid om alles naar je eigen unieke manier  in te richten zodat je de volle 100% van je creativiteit en productiviteit kan verzilveren.

Door zowel kantoren,  projectruimtes, horeca en evenementen worden de locaties door iedereen gebruikt en geleefd.

Ons team

Aart
Oprichter
aart@destadstuin.nl
Anouk
Locatiemanager Europalaan 20
anouk@destadstuin.nl
Des
Locatiemanager Gebouw M
des@destadstuin.nl
Doris
Community- en eventmanager Entrepotgebouw
doris@destadstuin.nl
Edo
Oprichter
edo@destadstuin.nl
Esmeralda
Locatiemanager Entrepot
esmeralda@destadstuin.nl
Esmée
Meetingspaces- en eventmanager
esmee@destadstuin.nl
Evan
Marketingmanager
evan@destadstuin.nl
Famke
Hospitalitymedewerker Kaaphoorn
famke@destadstuin.nl
Gio
Locatiemanager Soest & Jin Jersey
gio@destadstuin.nl
Guusje
Locatiemanager Bernadotte
guusje@destadstuin.nl
Harmen
Oprichter
harmen@destadstuin.nl
Josje
Locatiemanager Werkspoorfabriek
josje@destadstuin.nl
Len
Locatiemanager Wolvenplein
len@destadstuin.nl
Renske
Barista Kaaphoorn
barkaap@destadstuin.nl
Stijn
Projectmanager
stijn@destadstuin.nl
Vienna
Locatiemanager Bruistensingel
vienna@destadstuin.nl

Hoe we doen


Wij zijn vooruitstrevende aanjagers van vernieuwing. Gedreven rebellen die in vastgoed het vermogen zien en deze omzetten naar een toffe nieuw locatie.

Ons team bestaat uit een bende excentrieke, energieke uitslovers die altijd weer op zoek zijn naar het volgende pand om recreëren of ambitieuze mensen om te rekruteren.

Waarom?

Wij geloven dat er op vette plekken, vette dingen gebeuren en dat elke ondernemer een eigen unieke werkplek zou moeten hebben.

Daarom is het onze missie om zoveel mogelijk locaties te ontgrendelen, activeren en faciliteren. Kansarm of kansrijk. Van shit naar vet. Rock & roll!